Portale randkowe dla nastolatków

Zakochaj się online, czyli poznaj najlepsze portale randkowe dla nastolatków!

W tym artykule podpowiemy Ci, które aplikacje najlepiej się do tego nadają i która platforma jest dla Ciebie odpowiednia.

Najlepsze portale do randki dla nastolatków

Flirt online dla początkujących: Pierwsza wiadomość decyduje o tym, czy zauroczenie sprawdzi się później, czy nie! Ale która aplikacja do flirtowania jest rzeczywiście najlepsza do flirtowania online? Przyjrzeliśmy się bliżej najpopularniejszym z nich i powiedzieliśmy Ci, co sprawia, że aplikacje randkowe są tak wyjątkowe i jaki charakter najbardziej im odpowiada. Ważne, aby wiedzieć: Z jednym wyjątkiem, wszystkie aplikacje randkowe mają minimalny wiek 18 lat. Przy okazji, media społecznościowe to także dobry sposób na to, aby Twój wybranek Cię zauważył. Możesz dowiedzieć się najlepszym sposobem na flirt poprzez Snapchat, Instagram & Co. klikając na poniższy link.

Tinder

W aplikacji randkowej Tinder, oceniasz znajomych w Twojej okolicy zgodnie z zasadą „Hot or Not” i możesz albo przesunąć palcem w lewo „nie lubię” lub w prawo (lubię). Jeśli ta druga osoba również uznała Twój profil za atrakcyjny i dała Ci Like, dopasowanie jest utworzone. Wtedy możecie zacząć pisać do siebie nawzajem. Każdy z was decyduje, który z was będzie pisał pierwszy. Aby inni ludzie mogli Cię lepiej ocenić, masz również możliwość dodania do swojego bio pewnych informacji osobistych. Nie możesz korzystać z Tindera przed ukończeniem 18 roku życia. (bezpłatnie; dla systemów iOS i Android)

Lovoo

Lovoo działa podobnie jak Tinder, ale aplikacja do flirtowania dopasowuje Cię tylko do osób, które mają podobne zainteresowania do Twoich. Jeśli dwie użytkowniczki ocenią się nawzajem pozytywnie, czat flirtowy zostanie aktywowany – i jesteś gotowy do działania! Jest to szczególnie fajne, jeśli szukasz kogoś, kto ma takie same hobby. W ten sposób od samego początku będziesz miał prawdziwy temat do rozmowy! Z Lovoo można korzystać od 16 roku życia. (bezpłatnie; dla systemów iOS i Android)

ETeen

Aplikacja do flirtowania ETeen ma bardzo szczególną funkcję. Podczas gdy obie płcie mogą pisać do siebie na „Lovoo” lub „Tinderze”, nie jest to możliwe na „ETeen”. Tylko dziewczyna może pisać do chłopaka, inaczej kontakt jest niemożliwy. Ma to na celu ochronę kobiet przed otrzymywaniem nieprzyjemnych próśb i przeciwdziałanie presji społecznej, że to mężczyźni muszą wykonać pierwszy ruch. ETeenmoże być stosowany od 18 roku życia.

Podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chodzi o randki online, bądź ostrożny! Niestety, na czatach częściej niż myślisz zdarza się, że młodzi ludzie są molestowani seksualnie lub że dorośli udają młodych ludzi. Jeśli coś wydaje Ci się dziwne lub sprawia, że czujesz się niekomfortowo, natychmiast zerwij kontakt! Nigdy nie idź na randkę z kimś, kogo nie znasz, bez uprzedniego poinformowania swojej BFF lub krewnego, gdzie i z kim się spotykasz. Pierwsze spotkania nigdy nie powinny odbywać się w domu partnera, ale w miejscu publicznym, z innymi ludźmi, np. w kawiarni.

Dodaj komentarz