Katolickie portale randkowe – ranking

Od wielu lat zapewniamy więcej szczęśliwych kontaktów na czacie i relacje w randki online w całej Polsce.

Dokonaj wyboru i znajdź partnera swoich marzeń, który naprawdę odpowiada Twoim oczekiwaniom. Rejestracja w naszym portalu jest prosta i nie kosztuje Cię nic poza poświęceniem dwóch minut swojego czasu. Skorzystaj teraz z naszej misji „darmowe randki dla każdego”: Pomóż szczęściu, oddaj swoje serce i po prostu pozwól pomysłom, abyś zakochał się szczęśliwie po raz kolejny.

Singlowanie.pl

Catholic Singles to oparty na wierze serwis randkowy online, który działa tak samo jak ogólny serwis randkowy nie oparty na wierze. Niektóre dodatkowe funkcje przemawiają do katolików, jak np. tablice modlitewne i potwierdzenie Mszy św. zaplanowanych w lokalnych kościołach parafialnych.

Rejestrujesz się w Catholic Singles, tworzysz swój profil, a następnie używasz narzędzi do kontaktowania się z innymi użytkownikami. Poprzez kontakt online, tworzycie relację, aż oboje będziecie gotowi spotkać się osobiście.

Narzędzia dostępne do interakcji z innymi członkami zależą od rodzaju członkostwa, które posiadasz. Podobnie jak inne serwisy randkowe, Katolickie single oferuje członkom premium więcej korzyści i promocji niż darmowi członkowie.

Podwójny cel, jakim jest budowanie katolickich sieci opartych na wierze, oznacza, że istnieją możliwości kontaktu z członkami w celu nawiązania przyjaźni i wspólnoty. Potencjalni małżonkowie są celem katolickich singli, ale nie jedynym celem. Nie ma żadnej presji, aby dołączyć do Catholic Singles w celu poszukiwania narzeczonej lub narzeczonego. Jesteś zachęcany do spędzania czasu i towarzysko z innymi katolickimi singlami w Twojej okolicy.

Cele i zamiary członków mogą być różne – od chęci nawiązania przyjaźni w katolickiej wspólnocie po poszukiwanie współmałżonka. Strony internetowe Catholic Singles i strony na Facebooku zawierają wiele świadectw par, które poznały się dzięki członkostwu w serwisie randkowym.


ZALETY

 • Singlowanie.pl to oparty na wierze serwis randkowy założony i prowadzony przez katolików, aby zachęcić katolickich singli do budowania relacji w ramach katolickiej społeczności. Możesz być pewien, że zbudujesz relację z członkiem swojej wiary.
 • Aplikacja mobilna jest prosta w użyciu, a wszystkie funkcje są łatwo i wygodnie dostępne.
 • Singlowanie.pl oferuje pomoc w kontaktach z katolicką społecznością w Twojej okolicy i utrzymywaniu potencjalnych randek. Możesz dowiedzieć się, w jakich godzinach odbywają się lokalne msze.
 • Kapelan online zapewnia wygodny kontakt w sprawach duchowych, jak również istotne i inspirujące blogi na temat katolickich związków.


WADY

 • Członkostwo jest stosunkowo drogie w porównaniu do ogólnych portali randkowych.
 • Bezpłatne członkostwo oferuje minimalne usługi i musi być opłacone, aby połączyć się z innymi członkami.

Singlowanie.pl jest własnością i jest zarządzany przez zespół pobożnych katolików, aby zapewnić oparty na wierze serwis randkowy dla osób wyznania katolickiego. Został uruchomiony w 1997 roku, aby zapewnić katolickim singlom możliwość znalezienia wspólnoty, zabawy, społeczności i możliwości randkowania z innymi katolickimi singlami.

Singlowanie.pl rozwinęło się w coś więcej niż tylko serwis randkowy online. Tradycyjne widoki randki wziąć mięso podejście rynku do dopasowania singli i traktowanie ich jako towary zamiast ludzi. Singlowanie.pl skupia się na ujawnieniu osoby, która kryje się za zdjęciami profilowymi i pozowanymi uśmiechami. Zachęcamy do budowania wspólnoty przyjaciół, która będzie wspierać twoje życie oparte na wierze. Dzięki tej wspólnocie macie możliwość budowania relacji opartych na wartościach, które prowadzą do małżeństwa zbudowanego na solidnych zasadach wiary.

Okazje do poznania potencjalnych randek poprzez wprowadzenie od przyjaciół i rodziny lub przypadkowe spotkania stają się coraz rzadsze. Dodaj do tego chęć połączenia się z potencjalnym partnerem tej samej wiary i masz mniej potencjalnych kontaktów w swojej sieci. Wprowadzenia do potencjalnych związków od przyjaciół prawdopodobnie nie zostały sprawdzone pod kątem elementu wiary. Może być niezręcznie prowadzić tę rozmowę, kiedy zaczynasz się spotykać. Druga osoba nie rozumie zasadniczej roli, jaką wiara katolicka odgrywa w twoim życiu. Ryzykujesz zranienie kogoś, kogo lubisz i poznałeś, a także szkody, jakie ten nieudany związek może wyrządzić twoim przyjaźniom.

Ogólne serwisy randkowe mogą używać wiary jako kryterium dopasowania, ale jest to tylko jeden czynnik spośród wielu innych. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że niereligijni kandydaci do związków wypełnią Twoje mecze. Wtedy będziesz musiał zmierzyć się z podejściem ludzi, którzy nie podzielają twojej wiary. Nikt nie chce denerwować innych ludzi, odrzucając ich zaloty, a pewien dyskomfort i zakłopotanie są nieuniknione. Jeśli twoja bratnia dusza musi dzielić się swoją wiarą, dedykowany serwis randkowy oparty na wierze jest odpowiedzią. Singlowanie.pl oferuje serwis randkowy dla katolików i żaden inny.

Randkuj.my

Randkuj.my używa ankiety zwanej, która ocenia cechy każdego członka. W portrecie meczowym pojawiają się pytania mające na celu ocenę charakteru każdego z członków, ich spojrzenia na różne kwestie i przekonania. To w sumie pomaga w znalezieniu rozsądnego meczu dla osób, jak następstwa tego obrazu koordynującego zawierają kluczowe elementy, które dwie osoby muszą zgodzić się na w celu uczestniczenia w owocnym doświadczeniem randki. Chociaż niektóre z tych zapytań mogą być zbyt osobiste, im bardziej uzasadnione odpowiedzi członków na te zapytania, tym bardziej bezbłędne dopasowanie zostanie znalezione. Informacje zawarte w tym kwestionariuszu nie są widoczne dla innych członków.

Dodatkowo, wyniki portretów dopasowanych są rejestrowane przy użyciu skali Likerta, która kontrastuje różne osoby. To pomaga w odkrywaniu ludzi, którzy są zawsze lepiej z tobą. Na wypadek, że nie jesteś idealnym dopasowaniem z innymi członkami, w tym momencie są one skoordynowane z innymi członkami, z którymi mogą dopasować lepiej. W tym sensie, strona stara się poprawić wyniki kojarzenia dla wszystkich.

Niektórzy ludzie nie mogą przenieść się do różnych miast lub krajów, aby spotkać swoje mecze. Z tego powodu, Randkuj.my rozwiązuje ten problem poprzez określenie filtra, który pokazuje członków, którzy mieszkają tylko w pobliżu Ciebie. Twoje poprzednio wybrane mecze nie zostaną usunięte z tym filtrem, ale Twoje nowe mecze będą ograniczone do obszaru, w którym aktualnie się znajdujesz.

Byłoby właściwe powiedzieć, że sukces Randkuj.my na przestrzeni lat wynika z jego wysoce skutecznego systemu kojarzenia. Zapewnia Ci platformę, na której, gdy po raz pierwszy zdecydujesz się spotkać z członkiem, wiesz, że ta osoba ma osobowość podobną do Twojej.


ZALETY

 • Historie sukcesu i zdjęcia członków, którzy dopasowali się na Randkuj.my
 • Możliwość przeprowadzenia osobistych wywiadów z innymi członkami
 • Udostępniane są tylko profile specyficznie katolickie
 • Możliwość umieszczania wpisów na blogu i brania udziału w ankietach
 • Aplikacja jest dostępna w sklepach Android i Apple.
 • Łatwy w użyciu
 • Darmowa 6-miesięczna subskrypcja dla użytkowników premium, jeśli ich dopasowanie nie zostanie znalezione
 • Ulepszona i zaktualizowana konstrukcja

WADY

 • Aplikacja mobilna jest trochę powolna
 • Mała liczba meczów, jeśli Twoja okolica jest mała lub słabo zaludniona
 • Do wysyłania wiadomości potrzebna jest subskrypcja premium

Ta recenzja Randkuj.my a na celu pobudzenie dyskusji na temat tego nowoczesnego, opartego na religii serwisu randkowego, który oferuje platformę skupiającą się na łączeniu katolickich singli w celu zbadania ich opcji i możliwości uczestniczenia w sakramentalnym małżeństwie. Randkuj.my ma na celu budowanie bliskiej społeczności katolików na całym świecie. W tym zabieganym, stresującym życiu, ludzie mogą również czuć się związani ze swoją wiarą poprzez spotkania z innymi katolikami. W ramach Randkuj.my, ludzie mogą znaleźć miejsce, gdzie są rozumiani. Miejsce, gdzie jest więcej ludzi takich jak oni. Randkuj.my pozwala tym ludziom dowiedzieć się więcej o sobie i swojej wierze, jednocześnie zapewniając platformę, na której mogą znaleźć swojego partnera życiowego. Strona randkowa Randkuj.my ma na celu stworzenie ścieżki miłości i sprawiedliwości dla katolików.

Randkuj.my został pierwotnie założony w 1999 roku po tym, jak współzałożyciele zauważyli, że katoliccy single mieli trudności ze znalezieniem partnerów o tej samej wierze i przekonaniach. Wkrótce postanowili pomóc ludziom w rozwiązaniu tego problemu i tak uruchomili swoją stronę internetową. Później dołączył do nich również nowy programista, który stał się jednym z założycieli firmy. W 2004 roku, strona została przemianowana na Randkuj.my. Jednak firma poniosła druzgocącą stratę, gdy straciła jednego ze swoich współzałożycieli, który zmarł nagłą śmiercią. Ale Jason i Brian nadal prowadzą swoją firmę, aby pomóc katolikom odnaleźć miłość, pokój i przynależność.

Randkuj.my oferuje serwis randkowy online, ale firma prowadzi również Instytut Randkuj.my, aby zapewnić edukację katolikom. Wszyscy przywódcy kościelni, single, rozwiedzeni i żonaci są mile widziani w tym instytucie, aby budować silniejszą społeczność i promować pokój i harmonię między nimi.

Odniósł on wielki sukces i obecnie ma miliony członków. Wszystko dlatego, że dał ludziom to, czego desperacko potrzebowali, platformę do znalezienia partnera życiowego, jednocześnie czując się bardziej związanym ze swoją wiarą. Aplikacja szybko stała się znana katolikom na całym świecie ze względu na jej legalność i skuteczność. Firma kontynuuje swoje cele, aby pomóc obniżyć wskaźnik rozwodów i zwiększyć wskaźnik małżeństw poprzez umożliwienie ludziom znalezienia katolickich ludzi o tych samych zainteresowaniach i przekonaniach. Do tej pory współzałożyciele i dyrektorzy generalni otrzymali dużą liczbę zdjęć małżeństw, rodzin i dzieci od par z Randkuj.my a wszystko to stało się możliwe dzięki udostępnieniu tej platformy. Przyniosło to szczęście właścicielom firm i zachęciło ich do kontynuowania tego przedsięwzięcia, aby pomóc coraz większej liczbie katolików znaleźć miłość swojego życia.

Dodaj komentarz