Jak działają sex randki?

Termin ten ciągle pojawia się w mediach, a może nawet twój krąg przyjaciół już mówi o nowym trendzie randek seksualnych, który rozprzestrzenia się w Polsce.

Brzmi nieskomplikowanie, a przy tym dość kusząco. A na czym to polega? Po prostu zarejestruj się w sieci i od razu zacznij mrowiącą przygodę z seksem.

U wielu usługodawców możliwe jest przeprowadzenie niewiążącego i bezpłatnego testu. Więc jeśli chcesz wypróbować go dla siebie, następujące zwycięzcy testu są najlepszym wyborem.

Nowe zjawisko jest zwykle opisywane w następujący sposób: mężczyźni i kobiety rejestrują się na portalach randkowych, takich jak C-date, Secret czy Lisa18, znajdują tam ludzi, którzy podzielają ich preferencje seksualne, umawiają się na spotkanie z wybranym partnerem, a następnie uprawiają niezobowiązujący seks, po czym znów się rozchodzą.

Brzmi nieskomplikowanie, a przy tym dość kusząco. Więc po prostu zarejestruj się w sieci i od razu zacznij mrowiącą przygodę z seksem?

Jak właściwie wygląda sex randka na luzie?

Początkujący Casual dating są zazwyczaj sceptyczni na początku. Jak właściwie wygląda randka na luzie? W końcu zasady etykiety i nawyki flirtu, których nauczyłeś się przez całe życie, trzeba wyrzucić za burtę.

Dwie ekspertki chętnie udzielają informacji. Razem z nimi stworzyliśmy przewodnik, który oferuje realistyczne spojrzenie na drogę do sex randki.

Rejestracja

Dla kobiet, zapisanie się nie jest wielką przeszkodą, ponieważ kobiety nie muszą nic płacić na większości portali randkowych. Podobało mi się tworzenie mojego profilu i otwartość na moje życzenia i preferencje.

Wahałem się tylko trochę co do zdjęcia. Oczywiście, masz złe przeczucia, że na przykład kolega może to odkryć. Zdecydowałam się na zdjęcie, na którym widać dużo mnie, ale niekoniecznie można mnie rozpoznać na pierwszy rzut oka.

Nagie fakty i tak nie są pożądane, więc nie ma nawet co się wstydzić publikowania kompromitujących nagich zdjęć.

Oczywiście nadal więcej mężczyzn szuka seksu w sieci, ale proporcje płci stopniowo się wyrównują. Dostawcy częściowo to kontrolują, oferując płatne członkostwo premium dla mężczyzn. Są one zdecydowanie warte uwagi, jeśli naprawdę zależy Ci na nawiązaniu kontaktu z kobietami. Jednak pierwsza rejestracja jest prawie zawsze darmowa, dlatego warto przyjrzeć się bliżej niektórym ofertom, zanim zdecydujemy się na opłacenie jednej z nich.

Czat online

Na początku naprawdę trudno było nadążyć. Jest tak wielu członków – kobiety szukające seksu z mężczyznami są oczywiście w gorącym popycie. Na początku mi to schlebiało, ale szybko zdałam sobie sprawę, że niektórzy faceci po prostu losowo piszą do każdej kobiety. Teraz odpowiadam tylko na poważne próby kontaktu od mężczyzn, którzy podejmują wysiłek z ich pierwszej wiadomości i odwołują się do mnie wizualnie. System i tak pokazuje mi tylko partnerów, którzy odpowiadają moim kryteriom wyszukiwania pod względem kluczowych danych i preferencji seksualnych, ale i tak bardzo dokładnie przyglądam się każdemu profilowi, zanim nawiążę kontakt.

Oprócz atrakcyjnego zdjęcia profilowego, pierwsza wiadomość jest właściwie najważniejszym krokiem do niezobowiązującej randki online. Lepiej jest wysłać kilka wiadomości, w które włożyłeś wysiłek, niż spamować wszystkie członkinie masowymi mailami. Niestety, wiele kobiet czuje się przez to molestowanych, a potem przymyka na to oko.

Pierwsza randka w portalu randkowym

Sporo czasu zajęło mi wybranie odpowiedniego faceta na mój 'pierwszy raz’. Chociaż bardzo się na to cieszyłam, byłam też trochę zdenerwowana i nie chciałam zrobić nic złego. Wiele wiadomości, na które odpowiadałam, przerodziło się w kilka dłuższych rozmów mailowych, podczas których dowiedziałam się wiele o mężczyznach – i mogłam powoli zbliżać się do tematu seksu. Z jednym z nich było w sam raz – chemia była odpowiednia i kiedy zapytał, czy chcemy się spotkać, zgodziłam się.

Mężczyznom można tylko doradzić, żeby nie przechodzili do rzeczy zbyt szybko. Oczywiście casual dating jest „tylko” o seksie, ale kobiety nadal chcą być wooed przynajmniej trochę. Poza tym, poznanie się w sieci pomaga również w znalezieniu podstawowych sympatii i podobieństw. To jest ważne także w łóżku!

Pierwsza niezobowiązująca randka

Mimo że wszystko było już jasne, umówiliśmy się w barze – pokój w hotelu obok był już zarezerwowany, ale chciałam mieć absolutną pewność, że iskra poleci również poza domem. Najpierw było pół godziny pogawędki, potem drugi drink, podczas którego flirtowaliśmy już bardzo agresywnie… a potem seks, który był tak samo ekscytujący i porywający, jak sobie wyobrażałam. Oczywiście, każda randka jest inna – i było kilku facetów, z którymi nie poszło tak świetnie – ale to mniej więcej podstawowy schemat, według którego zawsze odbywają się moje seks-randki.

Dodaj komentarz