logo

EROPRZYGODA.pl

FAQ

Najpopularniejsze pytania

Rejestracja. Zapomniałem swojego hasła, co mam robić?
Jeśli zapomniałeś hasła, prosimy o kliknięcie w „Zresetuj hasło“. Instrukcje, dotyczące zresetowania hasła zostaną przesłane na adres mailowy, podany przy rejestracji.
Mój profil. Jak zmienić swoje dane profilowe? Informacje o sobie można zmienić po wejściu na swój profil (w tym celu należy kliknąć w swój awatar). Pewna informacja - płeć i data urodzenia - nie może być zmieniona.

Mój profil. Jak usunąć swoje konto?
Aby usunąć swoje konto, należy wejść w zakładkę „Moje konto“ (w menu u góry), kliknąć w „Ustawienia“>„Status profilu“. Redagując status profilu można wybrać opcję zawieszenia profilu lub całkowitego jego usunięcia. Po zawieszeniu profilu staje się on niewidoczny dla innych użytkowników serwisu. Do korzystania z serwisu można powrócić w dowolnej chwili. Jeśli chcesz usunąć konto na stałe, wybierz opcję „Usuń profil“. Po potwierdzeniu możesz zmienić zdanie i powrócić do korzystania z konta w ciągu 7 dni. Po upływie tego czasu twoje konto zostanie usunięte bez możliwości jego przywrócenia.

Zdjęcia. W jaki sposób zamieścić zdjęcia?
Zamieścić zdjęcia można poprzez kliknięcie w „Moje konto“ (menu u góry), wybranie opcji „Moje zdjęcia“ i kliknięcie w „Dodaj więcej zdjęć“. Zdjęcia staną się widoczne dla użytkowników serwisu po uprzednim potwierdzeniu przez administrację. Wszystkie zamieszczone zdjęcia powinny być zgodne z zasadami zamieszczania zdjęć naszego serwisu.

Zdjęcia. Dlaczego moje zdjęcia nie były zamieszczone?
Administracja serwisu zamieszcza wyłącznie zdjęcia dobrej jakości, przedstawiające tylko osobę, do której należy konto (jej twarz lub inną wyraźnie rozpoznawalną część ciała). Poza tym, zabrania się: ustawiania zdjęcia z genitaliami jako podstawowego; zamieszczania zdjęć, do których prawa autorskie są zastrzeżone; zamieszczania zdjęć o charakterze reklamowym lub z widocznymi adresami do innych stron; zamieszczania zdjęć, przedstawiających inne osoby (nie odnosi się do kont, założonych przez pary); zamieszczania zdjęć o charakterze obraźliwym lub agresywnym; zamieszczania kilku jednakowych zdjęć; zamieszczania zdjęć, przedstawiających innych użytkowników serwisu.

Najlepsza porównywarka 2020 roku

Najlepszy 2020

53815

Zadowolonych użytkowników

6518

Udanych randek

651325

Wysłanych wiadomości

10568

Wypitych kieliszków wina

Nie czekaj

Zarejestruj się za darmo już teraz i znajdź idealną partnerkę