Darmowe portale randkowe – Ranking

Popularność portali randkowych w Polsce z roku na rok rośnie. Jeszcze kilka lat temu, darmowe portale randkowe, nie były aż tak popularne i wiele osób uważało, że nigdy z nich nie skorzysta. Dziś portali randkowych jest znacznie więcej niż tradycyjnych portali randkowych, co tylko pokazuje, jak zainteresowanie nimi rośnie.

Najpopularniejsze darmowe portale randkowe

Poniżej znajdziesz stworzony przez nas ranking portali randkowych w Polsce. Tworząc ranking, braliśmy pod uwagę, ogólną popularność serwisu, ilość aktywnych użytkowników, ilość dostępnych usług oraz wiele innych czynników.

Przed rejestracją w którymkolwiek z poniższych portali randkowych, polecamy zapoznać się z jego krótkim opisem, dzięki czemu będziesz w stanie wybrać portal dopasowany do Twoich potrzeb.

1. EroDate

Ocena 4.9

Jeden z najbardziej popularnych portali randkowych w Polsce. Znalazł się na pierwszym miejscu rankingu, ponieważ posiada zdecydowanie największą liczbę aktywnych użytkowników i posiada wiele przydatnych darmowych funkcji.
Nastawiony jest na randki online i sex spotkania, co jednak nie wyklucza z możliwości znalezienia prawdziwej miłości.

Portal istnieje od 2015 i daje możliwość darmowych rozmów z innymi użytkownikami. Polecamy jednak zakup konta premium, które nie kosztuje dużo, a daje możliwość rozmów bez limitu i przeglądanie profili i galerii innych użytkowników.

Odwiedź portal

2. eDarling

Ocena 4.3

Drugi w naszym zestawieniu portal, który w odróżnieniu od miejsca pierwszego skupia się głównie na poznawaniu miłości i szukaniu drugiej połówki. Znajdziemy tu też osoby, które szukają jednorazowej przygody, jednak jest tu niedużo takich osób.

Poza możliwością poznania swojej drugiej połówki, znajdziesz też tam mnóstwo artykułów i tekstów dotyczących szukania miłości i rozwijania związków.

Polecamy ten portal osobom samotnym, które szukają szczęścia i spokoju. Bez problemu znajdziesz tu samotne kobiety z Twojego miasta.

Odwiedź portal

3. One Amour

Ocena 4.3

Na trzecim miejscu znajduje się portal, który jako jeden z nielicznych skupia się jednocześnie na sex randkach i prawdziwej miłości. Serwis jest młody, ale liczba użytkowników bardzo szybko rośnie. Rejestrując się teraz, zyskasz przewagę nad nowymi użytkownikami, ponieważ w portalach randkowych staż konta ma znaczenie.

Zarejestrowanych jest mnóstwo kobiet z Polski w wieku 17-32 lata, co sprawia, że jest to idealny darmowy portal randkowy dla młodych mężczyzn.

Wadą tego portalu jest fakt, iż ciężko jest zgadnąć, czy dana osoba szuka miłości, czy też jednorazowej przygody.

Odwiedź portal

4. Figll

Ocena 4.1

Kolejnym portalem w naszym zestawieniu jest Figgl. Jest to portal nastawiony głównie na spotkania erotyczne, dzięki czemu bez problemu znajdziesz tam osoby chętne na tego typu znajomości. Zarejestrowanych jest tam bardzo dużo użytkowników, z czego ponad 50% to kobiety.

Jeśli szukasz portalu randkowego, który daje gwarancję spotkania dziewczyn z Twojej okolicy chętnych na seks, to ten portal jest dla Ciebie.

Odwiedź portal

5. Randker

Ocena 3.7

Na piątym miejscu znalazł się Randker. Jest to pewnego rodzaju kopia Figll, z tym wyjątkiem, że tutaj znajdziesz nieco starsze osoby. Średnia wieku wynosi 29 lat, tak więc osoby młode raczej nie znajdą tu osób chętnych na spotkania. Mimo, że uplasował się na ostatnim miejscu, jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które szczególnie cenią sobie prywatność i anonimowość. Każde konto można ustawić w tryb prywatny, dzięki czemu żeby ktoś obejrzał nasz profil musimy wyrazić na to zgodę.

Rekomendujemy ten portal mężczyznom w wieku 26-40 lat.

Odwiedź portal

Jak zwiększyć atrakcyjność swojego profilu

Jeżeli zarejestrowałeś się w którymś portalu randkowym, warto, abyś teraz stworzył profil, który ułatwi Ci zawieranie nowych znajomości.

Portale towarzyskie oferują duże możliwości dopasowywania i edytowania ustawień swojego profilu. Jeżeli chcesz bez przeszkód poznawać nowych ludzi, powinieneś stworzyć profil, który będzie przykuwał uwagę, a nie ją odpychał.

Powinieneś zacząć od wybrania kilku zdjęć, które Ciebie przedstawiają. Zdjęcie profilowe musi być eleganckie i wpadające w oko. Wybierając zdjęcia niskiej jakości lub takie, które przedstawiają Cię w złym świetle, możesz zapomnieć o otrzymaniu jakiejkolwiek wiadomości.

Kolejną bardzo ważną sprawą, jest stworzenie ciekawego opisu. Użytkownicy, którzy widzą goły profil, nie decydują się do takiej osoby pisać. Warto więc poświęcić kilka minut i stworzyć konta, którym zaskoczysz innych.

W Internecie znajdziesz mnóstwo gotowych opisów, możesz skorzystać z jednego z nich, ale pamiętaj, żeby delikatnie go przerobić. Doświadczeni użytkownicy, którzy przebywają na takich portalach sporo czasu, od razu zauważą, że posiadasz gotowy, skopiowany opis.

Kogo chcesz poznać?

Jeżeli stworzyłeś konto w darmowym portalu randkowym, chcesz zapewne poznać nowe osoby i umawiać się na randki. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ serwis może podsuwać nam osoby, które są zupełnie nie w naszym charakterze. Warto zatem zrobić rozeznanie i stworzyć zarys osoby, którą chcemy poznać.

Większość portali posiada wyszukiwarkę, w której można ustawić swoje preferencje. Dzięki temu bez problemu znajdziesz osoby dopasowane do Twoich wymagań i za darmo poznasz kogoś przez internet.

Jeżeli zależy Ci na osobach z bliskiego otoczenia, możesz skorzystać też z opcji lokalizacji i wybrać np. Poznań, dzięki czemu zakres poszukiwań Twojej drugiej połówki znacznie się zawęzi.

Idealne darmowe portale randkowe

Praktycznie każdy ma inną wizję idealnego portalu randkowego za darmo. Będąc na rynku wiele lat zebraliśmy wiele opinii i na ich podstawie stworzyliśmy listę, która przedstawia cechy idealnego darmowego portalu randkowego.

 1. Tematyczność – jak już wspomnieliśmy na początku, wybór odpowiedniego portalu randkowego może zdecydować o naszym sukcesie lub porażce. Warto więc zapoznać się z ich opisem, żeby w przypadku poszukiwania miłości, nie rejestrować się w serwisie do randkowania, który skupia się głównie na jednorazowych przygodach.
 2. Dostęp do darmowych funkcji – każdy portal powstał w celach zarobkowych. Nikt bowiem nie tworzy stron internetowych dla użytkowników bez wizji zarobku. Rejestrując się w jakimkolwiek portalu warto więc zapoznać się z jego darmowymi funkcjami i sprawdzić, co oferuje konto premium. W ten sposób unikniesz niepotrzebnych nieporozumień.
 3. Przyjazny interfejsdarmowe portale randkowe w wielu przypadkach posiadają przestarzały lub nieintuicyjny interfejs. Żeby portal był przyjazny dla użytkowników, musi on być w miarę nowoczesny i prosty. Tylko w ten sposób serwis w sieci przyciągnie Twoją uwagę i zapewni zabawę na wiele dni.
 4. Opcje zapłaty – jeżeli należysz do osób, które wolą korzystać z pełnych opcji portali randkowych, warto abyś zapoznał się z możliwością zapłaty za nie. Sprawdź, czy możesz płacić kartą, SMSem, BLIKiem itp. W ten sposób unikniesz problemów, gdy okaże się, że istnieje tylko płatność przy pomocy SMSa, a Ty tego robić nie chcesz.
 5. Prywatność – darmowe randki muszą być też w miarę prywatne. Co to oznacza? Tylko tyle, że niezarejestrowany użytkownik, nie może odwiedzić Twojego portalu. Nie chcesz chyba, żeby Twój kolega, czy dziewczna dowiedzieli się, że posiadasz konto w portalu randkowym.
 6. Funkcjonalność – poza eleganckim interfejsem, darmowe portale randkowe muszą też posiadać ciekawe funkcjonalności. Niektóre portale oferują coraz to nowe funkcje, dzięki czemu użytkownicy nigdy się nie nudzą. Kiedyś wystarczyło bowiem wysyłanie wiadomości, a dziś, można organizować spotkania, swipować osoby, które się nam nie podobają i wiele więcej.

To by było na tyle, jeżeli chodzi o darmowe portale randkowe z naszej strony. Jeżeli masz jakieś uwagi, zapraszamy do sekcji komentarzy.

Darmowe portale randkowe – co o nich myśleć

Czy uważasz, że warto korzystać z darmowych portali randkowych? Generalnie tak, ale i tak na dłuższą metę okaże się, że nie są one darmowe. Nawet, jeżeli twórca pisze, że dostęp jest bezpłatny, może okazać się, że jedynie rejestracja jest darmowa, a dostęp do reszty usług wymaga płatności. Inne funkcje, które po kilku dniach użytkowania mogą okazać się płatne to:

Darmowe portale randkowe
 • Ograniczenia w wysyłanych wiadomościach
 • Ograniczenia związane z ilością prowadzonych jednocześnie rozmów
 • Płatnym dostępie do galerii użytkowników
 • Podmienianiu wysyłanych treści
 • Opóźnienia w korespondencji związane z kontrolą administracji
 • Duża liczba przeszkadzających reklam

To tylko niektóre z funkcji, które mogą przysłonić nam korzystanie z naszej randki online. Warto jest zatem wydać kilka złotych, żeby uzyskać pełny dostęp i mieć możliwość poznania kogoś bliżej.

Automatyczne dopasowywanie – co o nim myśleć

Nowoczesne portale randkowe z Internetu rozszerzane są coraz bardziej o nowe funkcje i dodatki. Jednym z najciekawszych z nich jest autodopasowanie użytkowników. Zwykle jest ono dostępne wyłącznie dla użytkowników premium, dzięki czemu filtrowanie następuje wyłącznie wśród zweryfikowanych osób.

Polega ono na dopasowywaniu do nas osób wybranych przez komputer w oparciu o podane przez nas informacje. Mogą to być np. wiek, kolor włosów, lokalizacja, wzrost, itp.

W zależności od portalu randkowego, ta funkcja może działać zupełnie inaczej. Ogólny zamysł jest jednak zawsze ten sam – dopasowanie drugiej połówki do wybranych przez Ciebie preferencji.

Podsumowanie

Niezależnie czy jesteś po rozwodzie, czy może jeszcze nigdy nie byłeś w związku, darmowe portale randkowe są dla wszystkich. Możesz tam znaleźć zarówno mężczyzn jak i kobiety z Twojej okolicy, których możesz dowolnie wybierać.

Rejestrując się w portalu randkowym otrzymasz zapewne możliwość rozmów i kontaktu z innymi, jednak po pewnym czasie będziesz musiał kupić konto premium. Każdy darmowy portal randkowy nastawiony jest na zarobek i to, że oferuje on usługi, które początkowo są darmowe, nie oznacza, że zawsze tak pozostanie.

Nie bój się, poznaj swoją drugą połówkę już dziś!

Dodaj komentarz